Parking Blue Warszawa Modlin

Parking Blue Warszawa Modlin

2 min 2.8km

Parking w Modlinie czynny jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie oraz konkurencyjne ceny. Co więcej, doba parkowania liczona jest zawsze od momentu, w którym zostawią Państwo u nas swój pojazd. Miejsca postojowe znajdują się niecałe 3 kilometry od lotniska Modlin. Parking z łatwym dojazdem i fachową obsługą.

Sam parkuję

Data Podrozy

Godz.
Godz.

Adres parkingu

ul. Gen. Wiktora Thommee 1,
Warszawa,
05-108

WARSZAWA MODLIN Adres lotniska

ul. Generała Wiktora Thommée 1a,
Warszawa,
05-102
Przyjazd

Po przyjeździe na parking prosimy o przepakowanie bagaży oraz przesiadkę pasażerów do samochodu transferowego. W następnej kolejności pracownicy parkingu wystawiają parkingowy voucher. Później na wskazanym przez pracownika miejscu parkuje i wsiada do samochodu transferowego, który na życzenie klienta w każdej chwili jest już gotowy do odjazdu na lotnisko.
W przypadku jakichkolwiek problemów z dojazdem na parking prosimy o kontakt telefoniczny z parkingiem

Po Powrocie

Po odprawie bagażowej przed wyjściem na zewnątrz prosimy o telefoniczny kontakt z parkingiem, w celu celu poinformowania kierowcy o tym, że Państwo już oczekują. Po około 3 min-5minutach od telefonu prosimy się udać do kasy parkingowej nr 4 – tam będzie na Państwa oczekiwał kierowca busa.

Transfer lotnisko parking

Możliwość zamówienia bezpłatnego, klimatyzowanego pojazdu do transportu na i z terminalu lotniska. Busy przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Overview
  • Darmowy transfer