Parking Blue Warszawa Modlin

Parking Blue Warszawa Modlin logo
Park Mark 2 min. transfer 2.8km
Park Mark Award PARK MARK AWARD
  • Darmowy transfer
  • Dobry dla rodzin
  • Utwardzony teren
  • 24 godzinna ochrona

Data Podrozy

Godz.
Godz.

Adres parkingu

ul. Gen. Wiktora Thommee 1,
Warszawa,
05-108

WARSZAWA MODLIN Adres lotniska

ul. Generała Wiktora Thommée 1a,
Warszawa,
05-102
Przyjazd

Po przyjeździe na parking prosimy o przepakowanie bagaży oraz przesiadkę pasażerów do samochodu transferowego. W następnej kolejności pracownicy parkingu wystawiają parkingowy voucher. Później na wskazanym przez pracownika miejscu parkuje i wsiada do samochodu transferowego, który na życzenie klienta w każdej chwili jest już gotowy do odjazdu na lotnisko.
W przypadku jakichkolwiek problemów z dojazdem na parking prosimy o kontakt telefoniczny z parkingiem

Po Powrocie

Po odprawie bagażowej przed wyjściem na zewnątrz prosimy o telefoniczny kontakt z parkingiem, w celu celu poinformowania kierowcy o tym, że Państwo już oczekują. Po około 3 min-5minutach od telefonu prosimy się udać do kasy parkingowej nr 4 – tam będzie na Państwa oczekiwał kierowca busa.

Transfer lotnisko parking

Możliwość zamówienia bezpłatnego, klimatyzowanego pojazdu do transportu na i z terminalu lotniska. Busy przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Overview
  • Darmowy transfer
MODLIN - Ważna Informacja
 
Podczas rezerwacji parkingu w Modlinie należy zwrócić uwagę, aby mieć ze sobą 50zł opłat za wjazd na lotnisko w gotówce. 
Lotnisko Modlin wprowadziło taką opłatę od 1 marca, dlatego każdy klient dokonujący rezerwacji powinien mieć ze sobą 50zł.
 
Ceny parkingów nie zmieniają się.