Parking Lotnisko Poznan

Parking Lotnisko Poznan

Darmowy Transfer Parking Lotnisko Poznan logo
1 min 0.9km

Parking Zielony - Park & Wash - oferuję mycie i woskowanie auta, mycie tapicerki, plastików, szyb na zewnątrz i od środka oraz czernienie opon i czyszczenie wycieraczek. Samochod będzie umieszczone na poszeżonym miejscu parkingowym.

Sam parkuję

Data Podrozy

Godz.
Godz.

Adres parkingu

ul. Bukowska 237,
Poznań,
60-189

Poznań Adres lotniska

ul. Bukowska 285,
Poznań,
60-189
Przyjazd

Po przyjeździe na parking prosimy o zatrzymanie się przed szlabanem (pod zadaszeniem). Następnie prosimy o przepakowanie bagaży do podstawionego busa transferowego. Po przepakowaniu bagaży w aucie pozostaje tylko kierowca, który wjeżdża na parking sam i parkuje na wskazanym przez obsługę parkingu miejscu parkingowym. Jeśli płatność została dokonana elektronicznie poprzez stronę Skypark24, prosimy pokazać ten Voucher, lub podać numer wykonanej rezerwacji, natomiast w przypadku wybrania opcji płatności na parkingu, przed wyjazdem na lotnisko należy uregulować płatność w portierni.

Po Powrocie

Po wylądowaniu oraz odprawie bagażowej, a także ewentualnym skorzystaniu z toalety prosimy o kontakt telefoniczny z obsługą parkingu pod numerem +48 515 361 221. Kierowca przyjedzie po Państwa w ciągu 10 min i zawiezie na parking. Po przyjeździe na parking tylko kierowca udaje się po zaparkowany samochód, następnie wyjeżdża za szlaban (pod zadaszenie) i przepakowuje bagaże z busa transferowego.

Transfer lotnisko parking

Mozliwosc zamówienia darmowego przewozu na i z terminalu lotniska

Overview